Charlie, Love And Cliches


Simon & Schuster Ltd

Engels | 11-05-2023 | 432 pages

9781398521643

Paperback / softback


€ 12,95
£ 8,99
  Voeg toe aan mijn mandje
 Product store stocks

   Leverbaar




Korte beschrijving/Annotatie

The brand new novel from bestselling author and TikTok sensation Ella Maise. Perfect for fans of Elena Armas and Ali Hazelwood.

Details

EAN :9781398521643
Auteur: 
Uitgever :Simon & Schuster Ltd
Publicatie datum :  11-05-2023
Uitvoering :Paperback / softback
Taal :Engels
Hoogte :129 mm
Breedte :199 mm
Dikte :32 mm
Gewicht :306 gr
Status :Leverbaar
Aantal pagina's :432